Wed.datumThuisteamUitteamTijdPlaatsVeldPauzeEindtijdSpeeltijdBoxTBoxUWednr.AccommodatieSoort wedstrijdCategorieLeider1Leider2ScheidsrechterT-U
di 29-09-2020SC Berlikum 2CVO 119:30BERLTSUMKG20:1521:3090139Sportpark De KoekoekOefenHeine Boorsma / T: 06-40754422Hoekstra, S.B. (Sietse Bauke)Thuis
di 29-09-2020Zeerobben 2SC Berlikum 120:15HARLINGENSportpark Oostersportpark------9Sportpark OostersportparkOefenAart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Uit
wo 30-09-2020ST WWS/Warga VR1ST BMJ VR219:00WIRDUM FRveld 2------52472Sportpark 't LooBondswedstrijd216 Vrouwen ZaterdagRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Uit
za 03-10-2020SC Berlikum JO10-1Frisia JO10-408:30BERLTSUMPupillenveld08:5509:50503444765Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd CompetitieAlwin Kalma / T: 06-22801423Machiela, R. (Robert)Thuis
za 03-10-2020SC Berlikum JO10-2Leeuwarder Zwaluwen JO10-208:30BERLTSUMPupillenveld08:5509:50501242407Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd CompetitieEdwin de Boer / T: 06-21172776Wigcheren, M.D. (Max Dirk) vanThuis
za 03-10-2020SC Berlikum JO8-1Irnsum JO8-108:30BERLTSUMKG08:5009:42405630479Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd CompetitieWopke de Jong / T: 06-15062433Tuinenga, I. (Ilse)Thuis
za 03-10-2020SC Berlikum JO9-1Frisia JO9-309:45BERLTSUMPupillenveld10:0510:57405639141Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd CompetitieChris van der Horst / T: 06-30425223Frank Stoelwinder / T: 06-53384615Leij, K. (Klaas) van derThuis
za 03-10-2020SC Berlikum 3Beetgum 312:00BERLTSUMKG12:4514:00901349256Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0214 Mannen Zaterdag reserveMarcel ‘Nanu’ Albers / T: 06-51373638Conrad van den Briel / T: 06-23472278Hoekstra, S.B. (Sietse Bauke)Thuis
za 03-10-2020ST BMJ VR2Tzum VR112:30ST.-JACOBIPAROCHIEveld 313:1514:309052005Sportpark De FijfskaarBondswedstrijd216 Vrouwen ZaterdagRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Thuis
za 03-10-2020ST BMJ VR1Frisia VR115:00BERLTSUMKG15:4517:00901317346Sportpark De KoekoekBondswedstrijd212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Jaap Plekkringa / T: 06-46597017Dijk, J.A. (Jacob Aldert) vanThuis
za 03-10-2020SC Berlikum JO7-1CVO JO7-1G08:45ST.-ANNAPAROCHIEveld 3------10879Sportpark De WaaieBondswedstrijd0307 Onder 7 competitie (1e fase)Rienk Bakker / T: 06-15147141Uit
za 03-10-2020Annaparochie St. JO12-1SC Berlikum JO12-108:45ST.-ANNAPAROCHIEveld 1------34454Sportpark De WaaieBondswedstrijd0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd CompetitieRuben Brouwer / T: 06-11681664Stefan Heitmeijer / T: 06-48007480Uit
za 03-10-2020SJO Broekster Walden JO13-1SC Berlikum JO13-109:00DAMWALDveld 1------38355Sportpark DamwoudeBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Uit
za 03-10-2020SC Berlikum JO7-1Beetgum JO7-109:05ST.-ANNAPAROCHIEveld 3------10878Sportpark De WaaieBondswedstrijd0307 Onder 7 competitie (1e fase)Rienk Bakker / T: 06-15147141Uit
za 03-10-2020Annaparochie St. JO7-1SC Berlikum JO7-109:25ST.-ANNAPAROCHIEveld 3------11328Sportpark De WaaieBondswedstrijd0307 Onder 7 competitie (1e fase)Rienk Bakker / T: 06-15147141Uit
za 03-10-2020ST Stiens/DTD MO17-1ST BMJ MO17-110:30STIENSveld C------35883Sportpark It GrynBondswedstrijd239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Gerard Zijlstra (VV Minnertsga) / T: 06-46527305Uit
za 03-10-2020Scharnegoutum'70 JO19-1SC Berlikum JO19-110:30SCHARNEGOUTUMveld 1------36133Sportpark De Kromme TilleBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Uit
za 03-10-2020S.F. Deinum JO15-1SC Berlikum JO15-110:30DEINUMveld 1------23872Sportpark DeinumBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
za 03-10-2020Hardegarijp JO17-2SC Berlikum JO15-110:45HURDEGARYPveld 2------39766Sportpark De WarrenBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Venema, G (Gerrit)Uit
za 03-10-2020Ternaard JO11-1SC Berlikum JO11-111:00TERNAARDveld 1------40472Sportpark De BuorfinneBondswedstrijd0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd CompetitieJelmer Algra / T: 06-82934787Vlasman, SJ. (Sjoerd)Uit
za 03-10-2020vv Nijland 2SC Berlikum 212:00NIJLANDveld 2------16787Sportpark Zweitse HuitemaBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Woudstra, T (Tjalf)Uit
za 03-10-2020Ternaard 7x7SC Berlikum 7x712:30TERNAARDSportpark De Buorfinne------77Sportpark De Buorfinne7 tegen 7Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
za 03-10-2020MinnertsgaSC Berlikum14:30MINNERTSGAveld 1------12045Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790A. (Arjan) VellingaUit
vr 09-10-2020SC Berlikum 35+1Leeuwarder Zwaluwen 35+119:30LEEUWARDENveld 2 Frl------67066Sportpark NylanBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 09-10-2020ST BMJ VR30+1ST Stiens/DTD VR30+219:30LEEUWARDENveld 1 Frl------70245Sportpark NylanBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 09-10-2020S.F. Deinum 35+1SC Berlikum 35+120:00LEEUWARDENveld 2 Frl------66287Sportpark NylanBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 09-10-2020SC Berlikum 35+1Foarut 35+120:30LEEUWARDENveld 2 Frl------67059Sportpark NylanBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 09-10-2020MKV'29 VR30+1ST BMJ VR30+120:30LEEUWARDENveld 1 Frl------70213Sportpark NylanBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 09-10-2020ST BMJ VR30+1Annaparochie St. VR30+121:00LEEUWARDENveld 1 Frl------70250Sportpark NylanBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 09-10-2020Friesland 35+1SC Berlikum 35+121:30LEEUWARDENveld 2 Frl------66594Sportpark NylanBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 09-10-2020Leeuwarder Zwaluwen VR30+1ST BMJ VR30+121:30LEEUWARDENveld 1 Frl------69952Sportpark NylanBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
za 10-10-2020SC Berlikum JO15-1Harlingen JO15-108:30BERLTSUMveld 209:0510:107031670Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Thuis
za 10-10-2020SC Berlikum JO13-1Leovardia JO13-108:30BERLTSUMveld 109:0010:006029602Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Thuis
za 10-10-2020SC Berlikum JO19-1Minnertsga JO19-109:45BERLTSUMveld 110:3011:459034427Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Thuis
za 10-10-2020ST BMJ MO17-1Nicator MO17-110:15MINNERTSGAveld 211:0012:059036985Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Gerard Zijlstra (VV Minnertsga) / T: 06-46527305Thuis
za 10-10-2020SC Berlikum JO17-1Oosterlittens JO17-110:30BERLTSUMveld 211:1012:208026158Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Ruben Eijzenga / T: 06-22743788Youri de Brouwer / T: 06-40080004Thuis
za 10-10-2020SC Berlikum 2Blauw Wit '34 512:00BERLTSUMveld 112:4514:009015994Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Thuis
za 10-10-2020SC BerlikumRijperkerk14:30BERLTSUMveld 115:1516:309013590Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Thuis
za 10-10-2020Marrum 3SC Berlikum 312:00MARRUMveld 1------49829Sportpark Achterdijk Bondswedstrijd0214 Mannen Zaterdag reserveMarcel ‘Nanu’ Albers / T: 06-51373638Conrad van den Briel / T: 06-23472278Uit
za 10-10-2020MKV'29 VR1ST BMJ VR114:30LEEUWARDENveld 2 MKV------17019Sportpark NylanBondswedstrijd212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Jaap Plekkringa / T: 06-46597017Uit
wo 14-10-2020vv Minnertsga JO11-1SC Berlikum JO11-119:00MINNERTSGASportpark vv Minnertsga------9Sportpark vv MinnertsgaOefenJelmer Algra / T: 06-82934787Uit
za 17-10-2020SC BerlikumS.V. Haulerwijk14:30BERLTSUMveld 115:1516:309012317Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Thuis
za 17-10-2020VVT 7x7SC Berlikum 7x714:30TWIJZELERHEIDESportpark VVT 'de Heide'------77Sportpark VVT 'de Heide'7 tegen 7Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
za 24-10-2020SC Berlikum JO13-1Leeuwarder Zwaluwen JO13-110:00BERLTSUMveld 110:3011:306019899Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Thuis
za 24-10-2020ST BMJ MO17-1SDS MO17-112:00MINNERTSGAveld 212:4513:509031520Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Gerard Zijlstra (VV Minnertsga) / T: 06-46527305Thuis
za 24-10-2020SC Berlikum 2GAVC 212:00BERLTSUMveld 112:4514:009016571Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Thuis
za 24-10-2020SC Berlikum 3SSS'68 314:30BERLTSUMveld 215:1516:309045366Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0214 Mannen Zaterdag reserveMarcel ‘Nanu’ Albers / T: 06-51373638Conrad van den Briel / T: 06-23472278Thuis
za 24-10-2020ST BMJ VR1Hardegarijp VR115:00BERLTSUMveld 115:4517:009016936Sportpark De KoekoekBondswedstrijd212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Jaap Plekkringa / T: 06-46597017Thuis
za 24-10-2020Wykels Hallum JO15-1SC Berlikum JO15-109:00HALLUMveld 1------18324Sportpark it BlikkelanBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
za 24-10-2020Waterpoort Boys JO19-1SC Berlikum JO19-112:30SNEEKveld 2------31427Sportpark Het SchuttersveldBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Uit
za 24-10-2020LeovardiaSC Berlikum14:30LEEUWARDENveld 2------12033Sportpark Kalverdijkje NoordBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Uit
za 24-10-2020LSC 1890 JO17-2SC Berlikum JO15-115:00SNEEKVeld 3------24694Sportpark LeeuwarderwegBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
vr 30-10-2020ST BMJ VR30+1Annaparochie St. VR30+120:00BERLTSUMveld 120:1020:502070249Sportpark De KoekoekBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Thuis
vr 30-10-2020ST BMJ VR30+1MKV'29 VR30+121:30BERLTSUMveld 121:4022:202070252Sportpark De KoekoekBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Thuis
vr 30-10-2020SC Berlikum 35+1S.F. Deinum 35+119:30MENAAMveld 1------67061Sportpark SchatzenburgBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 30-10-2020Leeuwarder Zwaluwen VR30+1ST BMJ VR30+119:30BERLTSUMveld 1------69951Sportpark De KoekoekBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 30-10-2020Leeuwarder Zwaluwen 35+1SC Berlikum 35+120:30MENAAMveld 1------67052Sportpark SchatzenburgBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 30-10-2020SC Berlikum 35+1Friesland 35+121:00MENAAMveld 1------67064Sportpark SchatzenburgBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 30-10-2020ST Stiens/DTD VR30+2ST BMJ VR30+121:00BERLTSUMveld 1------70008Sportpark De KoekoekBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 30-10-2020Foarut 35+1SC Berlikum 35+121:30MENAAMveld 1------65747Sportpark SchatzenburgBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
za 31-10-2020SC Berlikum JO19-1Franeker SC JO19-209:30BERLTSUMveld 110:1511:309031358Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Thuis
za 31-10-2020SC Berlikum JO17-1Veenwouden SC JO17-110:30BERLTSUMveld 211:1012:208032270Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Ruben Eijzenga / T: 06-22743788Youri de Brouwer / T: 06-40080004Thuis
za 31-10-2020SC Berlikum 7x7De Sweach 7x714:30BERLTSUMveld 315:0016:006077Sportpark De Koekoek7 tegen 7Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Thuis
za 31-10-2020SC BerlikumAnjum14:30BERLTSUMveld 115:1516:309013245Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Thuis
za 31-10-2020Zeerobben JO13-1SC Berlikum JO13-108:45HARLINGENveld B------28030Sportpark OostersportparkBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Uit
za 31-10-2020Be Quick D MO17-2ST BMJ MO17-110:30DOKKUMveld 2------33007Sportpark TolhuisparkBondswedstrijd239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Gerard Zijlstra (VV Minnertsga) / T: 06-46527305Uit
za 31-10-2020SDS VR1ST BMJ VR112:00EASTEREINveld 1------17048Sportpark SkoalleseizeBondswedstrijd212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Jaap Plekkringa / T: 06-46597017Uit
za 31-10-2020Scharnegoutum'70 2SC Berlikum 212:15SCHARNEGOUTUMveld 2------15664Sportpark De Kromme TilleBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Uit
za 31-10-2020Friese Boys VR1ST BMJ VR212:45KOLLUMERZWAAGveld 2------53633Sportpark SaedkampeBondswedstrijd216 Vrouwen ZaterdagRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Uit
za 31-10-2020Geel Wit JO15-1SC Berlikum JO15-114:00BUREN FRveld 3------18665Sportpark Nes-BurenBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Kolk, J. (Johan)Uit
za 31-10-2020Leovardia 7SC Berlikum 314:30LEEUWARDENveld 5------46006Sportpark Kalverdijkje NoordBondswedstrijd0214 Mannen Zaterdag reserveMarcel ‘Nanu’ Albers / T: 06-51373638Conrad van den Briel / T: 06-23472278Uit
za 07-11-2020SC Berlikum JO15-1Nicator JO15-108:30BERLTSUMveld 209:0510:107030895Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Thuis
za 07-11-2020SC Berlikum JO13-1Frisia JO13-208:30BERLTSUMveld 109:0010:006036500Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Thuis
za 07-11-2020ST BMJ MO17-1Beetgum MO17-108:30ST.-JACOBIPAROCHIEveld 109:1510:209019916Sportpark De FijfskaarBondswedstrijd239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Gerard Zijlstra (VV Minnertsga) / T: 06-46527305Thuis
za 07-11-2020ST BMJ VR2Harlingen VR111:00BERLTSUMveld 211:4513:009053600Sportpark De KoekoekBondswedstrijd216 Vrouwen ZaterdagRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Thuis
za 07-11-2020SC Berlikum 2Zeerobben 312:00BERLTSUMveld 112:4514:009015906Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Thuis
za 07-11-2020SC Berlikum 3Leovardia 815:00BERLTSUMveld 215:4517:009049941Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0214 Mannen Zaterdag reserveMarcel ‘Nanu’ Albers / T: 06-51373638Conrad van den Briel / T: 06-23472278Thuis
za 07-11-2020Blauw Wit '34 JO17-4SC Berlikum JO17-109:00LEEUWARDENveld 3 BW------38796Sportpark WiardaBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Ruben Eijzenga / T: 06-22743788Youri de Brouwer / T: 06-40080004Uit
za 07-11-2020SJO DFC JO19-1SC Berlikum JO19-111:00MENAAMveld 2------44251Sportpark SchatzenburgBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Uit
za 07-11-2020Wykels HallumSC Berlikum14:30HALLUMveld 1------14550Sportpark it BlikkelanBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Uit
vr 13-11-2020ST BMJ VR30+1MKV'29 VR30+119:30STIENSveld A------70251Sportpark It GrynBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 13-11-2020Foarut 35+1SC Berlikum 35+119:30DEINUMveld 1------65746Sportpark DeinumBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 13-11-2020SC Berlikum 35+1Leeuwarder Zwaluwen 35+120:00DEINUMveld 1------67065Sportpark DeinumBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 13-11-2020Leeuwarder Zwaluwen VR30+1ST BMJ VR30+120:30STIENSveld A------69950Sportpark It GrynBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 13-11-2020Friesland 35+1SC Berlikum 35+120:30DEINUMveld 1------66593Sportpark DeinumBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 13-11-2020ST BMJ VR30+1Annaparochie St. VR30+121:00STIENSveld A------70248Sportpark It GrynBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 13-11-2020SC Berlikum 35+1S.F. Deinum 35+121:00DEINUMveld 1------67060Sportpark DeinumBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 13-11-2020ST Stiens/DTD VR30+2ST BMJ VR30+121:30STIENSveld A------70007Sportpark It GrynBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
za 14-11-2020SC Berlikum JO13-1ONT JO13-108:30BERLTSUMveld 109:0010:006032053Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Thuis
za 14-11-2020SC Berlikum 7x7Ternaard 7x714:30BERLTSUMveld 315:0016:006077Sportpark De Koekoek7 tegen 7Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Thuis
za 14-11-2020VCR VR1ST BMJ VR212:15RINSUMAGEASTveld 1------53794Sportpark De VonderBondswedstrijd216 Vrouwen ZaterdagRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Uit
za 21-11-2020SC Berlikum JO15-1Leovardia JO15-208:30BERLTSUMveld 109:0510:107018704Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Thuis
za 21-11-2020SC Berlikum JO19-1Harlingen JO19-109:30BERLTSUMveld 210:1511:309023969Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Thuis
za 21-11-2020SC Berlikum JO17-1MKV'29 JO17-110:30BERLTSUMveld 111:1012:208035616Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Ruben Eijzenga / T: 06-22743788Youri de Brouwer / T: 06-40080004Thuis
za 21-11-2020SC BerlikumVeenhuizen14:30BERLTSUMveld 115:1516:309013011Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Thuis
za 21-11-2020ST Stiens/DTD JO13-1SC Berlikum JO13-109:00STIENSveld A------30307Sportpark It GrynBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Uit
za 21-11-2020Irnsum MO17-1ST BMJ MO17-111:00JIRNSUMveld 1------32116Sportpark De BiningBondswedstrijd239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Gerard Zijlstra (VV Minnertsga) / T: 06-46527305Uit
za 21-11-2020Blauw Wit '34 VR1ST BMJ VR112:30LEEUWARDENveld 2 BW------17421Sportpark WiardaBondswedstrijd212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Jaap Plekkringa / T: 06-46597017Uit
za 21-11-2020ST Wardy/Birdaard/Marrum VR2ST BMJ VR212:30BURDAARDveld 1------52568Sportpark De SwellenBondswedstrijd216 Vrouwen ZaterdagRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Uit
za 21-11-2020Wardy 3SC Berlikum 314:30FERWERTveld 2------47268Sportpark De BoppeslachBondswedstrijd0214 Mannen Zaterdag reserveMarcel ‘Nanu’ Albers / T: 06-51373638Conrad van den Briel / T: 06-23472278Uit
za 21-11-2020AVC 2SC Berlikum 214:30SEXBIERUMveld 1------15272Sportpark De Lytse TrijeBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Uit
vr 27-11-2020SC Berlikum 35+1Friesland 35+120:00BERLTSUMveld 120:1020:502067063Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Thuis
vr 27-11-2020SC Berlikum 35+1Foarut 35+121:30BERLTSUMveld 121:4022:202067058Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Thuis
vr 27-11-2020ST BMJ VR30+1ST Stiens/DTD VR30+219:00LEEUWARDENveld 2 Frl------70244Sportpark NylanBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 27-11-2020Leeuwarder Zwaluwen 35+1SC Berlikum 35+119:30BERLTSUMveld 1------67051Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 27-11-2020Leeuwarder Zwaluwen VR30+1ST BMJ VR30+120:00LEEUWARDENveld 2 Frl------69949Sportpark NylanBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 27-11-2020ST BMJ VR30+1Annaparochie St. VR30+120:30LEEUWARDENveld 2 Frl------70247Sportpark NylanBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 27-11-2020MKV'29 VR30+1ST BMJ VR30+121:00LEEUWARDENveld 2 Frl------70212Sportpark NylanBondswedstrijd231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 27-11-2020S.F. Deinum 35+1SC Berlikum 35+121:00BERLTSUMveld 1------66286Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
za 28-11-2020SC Berlikum JO13-1Veenwouden SC JO13-1G08:30BERLTSUMveld 109:0010:006073377Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Thuis
za 28-11-2020ST BMJ VR2ST Beetgum/CVO VR210:30BERLTSUMveld 211:1512:309053277Sportpark De KoekoekBondswedstrijd216 Vrouwen ZaterdagRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Thuis
za 28-11-2020SC Berlikum 2Leeuwarder Zwaluwen 412:00BERLTSUMveld 112:4514:009016361Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Thuis
za 28-11-2020SC Berlikum 7x7WTOC 7x714:30BERLTSUMveld 315:0016:006077Sportpark De Koekoek7 tegen 7Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Thuis
za 28-11-2020SC Berlikum 3CVO 214:30BERLTSUMveld 215:1516:309047488Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0214 Mannen Zaterdag reserveMarcel ‘Nanu’ Albers / T: 06-51373638Conrad van den Briel / T: 06-23472278Thuis
za 28-11-2020ST BMJ VR1S.C. Stiens VR215:00MINNERTSGAveld 115:4517:009017027Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Jaap Plekkringa / T: 06-46597017Thuis
za 28-11-2020ST BMJ MO17-1ST Blija/Holwerd MO17-115:00ST.-JACOBIPAROCHIEveld 115:4516:509026156Sportpark De FijfskaarBondswedstrijd239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Gerard Zijlstra (VV Minnertsga) / T: 06-46527305Thuis
za 28-11-2020Frisia JO15-2SC Berlikum JO15-110:30LEEUWARDENveld D------20935Sportpark De Magere WeideBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
za 28-11-2020ST Terschelling/AVV JO19-1SC Berlikum JO19-113:55MIDSLANDveld 2------37030Sportpark MidslandBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Uit
za 28-11-2020Frisia JO17-4SC Berlikum JO15-114:30LEEUWARDENveld B------40704Sportpark De Magere WeideBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
za 28-11-2020Fc. GrootegastSC Berlikum15:00DOEZUMveld 2------12299Sportpark GrootegastBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Uit
za 05-12-2020SC Berlikum JO15-1Leeuwarder Zwaluwen JO15-108:30BERLTSUMveld 109:0510:107031517Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Thuis
za 05-12-2020ST BMJ VR2SJO Broekster Walden VR210:30BERLTSUMveld 211:1512:309052185Sportpark De KoekoekBondswedstrijd216 Vrouwen ZaterdagRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Thuis
za 05-12-2020ST BMJ VR1SJO Broekster Walden VR115:00BERLTSUMveld 115:4517:009016922Sportpark De KoekoekBondswedstrijd212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)Nynke Wassenaar / T: 06-13436965Jaap Plekkringa / T: 06-46597017Thuis
za 05-12-2020Annaparochie St. JO13-1SC Berlikum JO13-110:00ST.-ANNAPAROCHIEveld 1------44643Sportpark De WaaieBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Uit
za 05-12-2020Irnsum JO19-1SC Berlikum JO19-110:30JIRNSUMveld 1------31432Sportpark De BiningBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Uit
za 05-12-2020Leeuwarder Zwaluwen 11SC Berlikum 312:30LEEUWARDENveld 2 Frl------48303Sportpark NylanBondswedstrijd0214 Mannen Zaterdag reserveMarcel ‘Nanu’ Albers / T: 06-51373638Conrad van den Briel / T: 06-23472278Uit
za 05-12-2020Be Quick D JO17-3SC Berlikum JO15-112:45DOKKUMveld 4------40575Sportpark TolhuisparkBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
za 05-12-2020Wykels Hallum 2SC Berlikum 214:30HALLUMveld 1------16823Sportpark it BlikkelanBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Uit
za 05-12-2020Ropta BoysSC Berlikum15:00OOSTERNIJKERKveld 1------12662Sportpark De FiverBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Uit
za 12-12-2020SC Berlikum JO13-1Franeker SC JO13-108:30BERLTSUMveld 109:0010:006032733Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0255 Onder 13 competitie (najaar)Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Timo Tuinenga / T: 06-57290478Thuis
za 12-12-2020SC Berlikum JO19-1S.F. Deinum JO19-109:30BERLTSUMveld 210:1511:309025207Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0225 Onder 19 competitie (najaar)Hendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Thuis
za 12-12-2020SC Berlikum JO17-1Sneek Wit Zwart JO17-311:15BERLTSUMveld 211:5513:058027303Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0235 Onder 17 competitie (najaar)Ruben Eijzenga / T: 06-22743788Youri de Brouwer / T: 06-40080004Thuis
za 12-12-2020SC Berlikum 2Waterpoort Boys 212:00BERLTSUMveld 112:4514:009015746Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)Heine Boorsma / T: 06-40754422Thuis
za 12-12-2020SC BerlikumRottevalle14:30BERLTSUMveld 115:1516:309014646Sportpark De KoekoekBondswedstrijd0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Thuis
za 12-12-2020Anjum 7x7SC Berlikum 7x714:30ANJUMSportpark It Kolkenfjild------77Sportpark It Kolkenfjild7 tegen 7Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
za 12-12-2020Annaparochie St. JO15-2SC Berlikum JO15-114:40ST.-ANNAPAROCHIEveld 2------28014Sportpark De WaaieBondswedstrijd0245 Onder 15 competitie (najaar)Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
za 12-12-2020Akkrum MO17-1ST BMJ MO17-114:45AKKRUMveld B------28607Sportpark De MeineBondswedstrijd239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)Gerard Zijlstra (VV Minnertsga) / T: 06-46527305Uit