Wed.datumThuisteamUitteamTijdPlaatsVeldVormPauzeEindtijdSpeeltijdBoxTBoxUWednr.AccommodatieSoort wedstrijdKlasseLeider1Leider2ScheidsrechterT-U
za 18-09-2021SC Berlikum JO17-1Zeerobben JO17-208:30BERLTSUMKGheel(11v11)09:1010:05803413194Sportpark De KoekoekBondswedstrijdZwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 3Dirk Jan Posthumus / T: 06-22427225Harry Visser / T: 06-52695983Nieuwland, J. (Jan)Thuis
za 18-09-2021SC Berlikum JO10-1Beetgum JO10-108:30BERLTSUMPupillenveldkwart(6v6)08:5509:35501234489Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Robert v.d. Spek / T: 06-12912968Dirk Jan Holwerda / T: 0518-452000Dijkstra, T. (Thomas)Thuis
za 18-09-2021SC Berlikum JO8-1SJO DFC JO8-108:30BERLTSUMPupillenveldkwart(6v6)08:5209:30455634949Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Rienk Bakker / T: 06-15147141Bouma, A.P. (Arjen Pieter)Thuis
za 18-09-2021SC Berlikum JO9-1Zeerobben JO9-210:00BERLTSUMPupillenveldkwart(6v6)10:2211:00455634891Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Wopke de Jong / T: 06-15062433Pieter vd Mossel / T: 06-42967495Wildeboer, A. (Ankje)Thuis
za 18-09-2021SC Berlikum JO13-1Beetgum JO13-110:30BERLTSUMKGheel(11v11)11:0011:45603414863Sportpark De KoekoekBondswedstrijdZwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 3Jelmer Algra / T: 06-82934787Zeeuw, R. (Robbert) deThuis
za 18-09-2021SC Berlikum MO13-1SC Berlikum MO13-111:15BERLTSUMPupillenveldhalf(8v8)11:4512:30605618092021Sportpark De KoekoekOefenEdwin de Boer / T: 06-21172776Renske de Vries / T: Boer, E.A. (Edwin) deThuis
za 18-09-2021SC Berlikum 2Leeuwarder Zwaluwen 212:30BERLTSUMKGheel(11v11)13:1514:1590341787Sportpark De KoekoekBondswedstrijdMannen beker reserve poulefase Groep 1Bart van Zeijl / T: 06-36300947Zeeuw, A. (Aart) deThuis
za 18-09-2021SC Berlikum 3SSS'68 214:30BERLTSUMVeld 2heel(11v11)15:1516:15903418249Sportpark De KoekoekBondswedstrijd6e klasseConrad van den Briel / T: 06-23472278Marten Jelle de Vries / T: 06-28594728Boer, J (Jalt) deThuis
za 18-09-2021SC Berlikum 1Foarut 115:00BERLTSUMKGheel(11v11)15:4516:4590121193Sportpark De KoekoekBondswedstrijdMannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790R. (Rink) WijnstraThuis
za 18-09-2021S.C. Stiens JO11-2SC Berlikum JO11-109:00STIENSveld Ahalf(8v8)09:3010:156035062Sportpark It GrynBondswedstrijd2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Alwin Kalma / T: 06-22801423Chris van der Horst / T: 06-30425223Uit
za 18-09-2021Zeerobben JO9-3SC Berlikum JO9-210:00HARLINGENveld Dkwart(6v6)10:2211:004534888Sportpark OostersportparkBondswedstrijd4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Jantien Hoekstra / T: 06-11368999Uit
za 18-09-2021Frisia JO14-2SC Berlikum JO14-110:30LEEUWARDENveld Aheel(11v11)11:0511:557014265Sportpark De Magere WeideBondswedstrijdZwaluwen Jeugd Beker O14 poulefase Groep 3Jouke Tuinstra / T: 06-54767532Wenselaar, H. J. J. (Harry)Uit
za 18-09-2021S.C. Stiens VR2ST BMJ VR112:30STIENSveld Aheel(11v11)13:1514:15901367Sportpark It GrynBondswedstrijdVrouwen beker poulefase Groep 2Ilse Hengst / T: 06-27367691Veldkamp, G. (Germ)Uit
za 23-10-2021HJSC VR1ST BMJ VR212:30HOMMERTSveld 1heel(11v11)13:1514:159018431Sportpark Oan it FarBondswedstrijd5e klasseRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Palyama, L. (Lars)Uit
wo 22-09-2021AVC JO15-1SC Berlikum JO15-119:00SEXBIERUMveld 1heel(11v11)19:3520:257062657Sportpark De Lytse TrijeBondswedstrijdZwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 3Conrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
vr 24-09-2021S.C. Stiens 35+2SC Berlikum 35+119:30STIENSveld Ahalf(7v7)20:0020:456051805Sportpark It GrynBondswedstrijd1e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 24-09-2021Franeker SC VR30+1ST BMJ VR30+119:30ST.-ANNAPAROCHIEveld 1half(7v7)20:0020:456053622Sportpark De WaaieBondswedstrijd1e klasseNynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 24-09-2021Minnertsga 35+1SC Berlikum 35+120:00STIENSveld Ahalf(7v7)20:3021:156051946Sportpark It GrynBondswedstrijd1e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 24-09-2021SC Berlikum 35+1S.C. Stiens 35+320:30STIENSveld Ahalf(7v7)21:0021:456052077Sportpark It GrynBondswedstrijd1e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 24-09-2021S.C. Stiens VR30+1ST BMJ VR30+120:30ST.-ANNAPAROCHIEveld 1half(7v7)21:0021:456054065Sportpark De WaaieBondswedstrijd1e klasseNynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 24-09-2021ST BMJ VR30+1Annaparochie St. VR30+121:00ST.-ANNAPAROCHIEveld 1half(7v7)21:3022:156053793Sportpark De WaaieBondswedstrijd1e klasseNynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 24-09-2021ST BMJ VR30+1AVC VR30+121:00ST.-ANNAPAROCHIEveld 1half(7v7)21:3022:156062597Sportpark De WaaieBondswedstrijd1e klasseNynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
za 25-09-2021SC Berlikum JO9-2SJO Arum/Stormvogels '64 JO9-108:30BERLTSUMveld 3kwart(6v6)08:5209:304535951Sportpark De KoekoekBondswedstrijd4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Jantien Hoekstra / T: 06-11368999Thuis
za 25-09-2021SC Berlikum JO13-1Wykels Hallum JO13-1JM08:30BERLTSUMveld 1heel(11v11)09:0009:456039195Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseJelmer Algra / T: 06-82934787Thuis
za 25-09-2021SC Berlikum JO11-1FVC JO11-310:00BERLTSUMveld 3half(8v8)10:3011:156036123Sportpark De KoekoekBondswedstrijd2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Alwin Kalma / T: 06-22801423Chris van der Horst / T: 06-30425223Thuis
za 25-09-2021SC Berlikum JO19-1Franeker SC JO19-210:00BERLTSUMveld 2heel(11v11)10:4511:459038588Sportpark De KoekoekBondswedstrijd2e klasseHendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Thuis
za 25-09-2021SC Berlikum MO13-1dZeerobben MO13-110:00BERLTSUMveld 1half(8v8)10:3011:156045443Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse#N/B#N/BThuis
za 25-09-2021SC Berlikum JO12-1Oosterlittens JO12-111:30BERLTSUMveld 3half(8v8)12:0012:456035662Sportpark De KoekoekBondswedstrijd6e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Stefan Heitmeijer / T: 06-48007480Thuis
za 25-09-2021SC Berlikum 2Leovardia 314:30BERLTSUMveld 2heel(11v11)15:1516:159016875Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseBart van Zeijl / T: 06-36300947Thuis
za 25-09-2021ST BMJ VR1SJO WTTC VR114:30BERLTSUMveld 1heel(11v11)15:1516:159016691Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseIlse Hengst / T: 06-27367691Thuis
za 25-09-2021ST BMJ VR2Scharnegoutum'70 VR114:30MINNERTSGAveld 1heel(11v11)15:1516:159016777Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd5e klasseRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Thuis
za 25-09-2021Blauw Wit '34 JO9-6SC Berlikum JO9-108:30LEEUWARDENveld 4 BWkwart(6v6)08:5209:304535422Sportpark WiardaBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Wopke de Jong / T: 06-15062433Pieter vd Mossel / T: 06-42967495Uit
za 25-09-2021Nicator JO17-1SC Berlikum JO17-110:00LEEUWARDENveld 1 - Nicatorheel(11v11)10:4011:358039118Sportpark Kalverdijkje ZuidBondswedstrijd3e klasseDirk Jan Posthumus / T: 06-22427225Harry Visser / T: 06-52695983Uit
za 25-09-2021Jacob St. JO10-1SC Berlikum JO10-110:15ST.-JACOBIPAROCHIEveld 2 (7)kwart(6v6)10:4011:205035792Sportpark De FijfskaarBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Robert v.d. Spek / T: 06-12912968Dirk Jan Holwerda / T: 0518-452000Uit
za 25-09-2021S.C. Stiens JO15-2SC Berlikum JO15-110:30STIENSveld Cheel(11v11)11:0511:557038792Sportpark It GrynBondswedstrijd3e klasseConrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
za 25-09-2021FC Burgum JO14-1SC Berlikum JO14-110:45BURGUMveld 1heel(11v11)11:2012:107038742Sportpark Het KoningslandBondswedstrijd3e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Akker, B. (Bert) vanUit
za 25-09-2021Lions'66 4SC Berlikum 314:30LEEUWARDENVeld 1 Lions'66heel(11v11)15:1516:159016462Sportpark De TrefferBondswedstrijd6e klasseConrad van den Briel / T: 06-23472278Marten Jelle de Vries / T: 06-28594728Uit
za 25-09-2021Anjum 1SC Berlikum 114:30ANJUMveld 1heel(11v11)15:1516:159015526Sportpark It KolkenfjildBondswedstrijd3e klasseAart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790J.G. (Hans) BulthuisUit
za 02-10-2021SC Berlikum JO17-1Leovardia JO17-208:30BERLTSUMveld 2heel(11v11)09:1010:058039673Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseDirk Jan Posthumus / T: 06-22427225Harry Visser / T: 06-52695983Thuis
za 02-10-2021SC Berlikum JO10-1SJO DFC JO10-208:30BERLTSUMveld 1kwart(6v6)08:5509:355036616Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Robert v.d. Spek / T: 06-12912968Dirk Jan Holwerda / T: 0518-452000Thuis
za 02-10-2021SC Berlikum JO9-2SJO DFC JO9-208:30BERLTSUMveld 1kwart(6v6)08:5209:304537287Sportpark De KoekoekBondswedstrijd4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Jantien Hoekstra / T: 06-11368999Thuis
za 02-10-2021SC Berlikum JO11-1Minnertsga JO11-1JM10:00BERLTSUMveld 3half(8v8)10:3011:156037461Sportpark De KoekoekBondswedstrijd2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Alwin Kalma / T: 06-22801423Chris van der Horst / T: 06-30425223Thuis
za 02-10-2021SC Berlikum JO15-1FC Burgum JO15-210:00BERLTSUMveld 1heel(11v11)10:3511:257039926Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseConrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Thuis
za 02-10-2021SC Berlikum JO14-1Buitenpost JO14-110:30BERLTSUMveld 2heel(11v11)11:0511:557039886Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Thuis
za 02-10-2021SC Berlikum 3VVT 4 14:30BERLTSUMveld 3heel(11v11)15:1516:15902102021Sportpark De Koekoek7 tegen 7Conrad van den Briel / T: 06-23472278Marten Jelle de Vries / T: 06-28594728Thuis
za 02-10-2021SC Berlikum 3S.C. Stiens 514:30BERLTSUMveld 2heel(11v11)15:1516:159017203Sportpark De KoekoekBondswedstrijd6e klasseConrad van den Briel / T: 06-23472278Marten Jelle de Vries / T: 06-28594728Thuis
za 02-10-2021SC Berlikum 1Wykels Hallum 115:00BERLTSUMveld 1heel(11v11)15:4516:459015740Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseAart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Thuis
za 02-10-2021Zeerobben JO12-4SC Berlikum JO12-108:45HARLINGENveld Bhalf(8v8)09:1510:006067512Sportpark OostersportparkBondswedstrijd6e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Stefan Heitmeijer / T: 06-48007480Uit
za 02-10-2021VC Trynwalden JO13-1SC Berlikum JO13-109:00OENTSJERKveld 2heel(11v11)09:3010:156039893Sportpark KeatsjemuoilanBondswedstrijd3e klasseJelmer Algra / T: 06-82934787Uit
za 02-10-2021Terschelling JO9-1SC Berlikum JO9-110:00MIDSLANDveld 2kwart(6v6)10:2211:004536479Sportpark MidslandBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Wopke de Jong / T: 06-15062433Pieter vd Mossel / T: 06-42967495Uit
za 02-10-2021AVC 2SC Berlikum 212:00SEXBIERUMveld 1heel(11v11)12:4513:459017320Sportpark De Lytse TrijeBondswedstrijd3e klasseBart van Zeijl / T: 06-36300947Uit
za 02-10-2021Birdaard FC JO19-1SC Berlikum JO19-112:10BURDAARDveld 1heel(11v11)12:5513:559040020Sportpark De SwellenBondswedstrijd2e klasseHendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Uit
za 02-10-2021ST Beetgum/CVO VR2ST BMJ VR212:30VROUWENPAROCHIEveld 1heel(11v11)13:1514:159017029Sportpark FroubuurtBondswedstrijd5e klasseRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Uit
za 02-10-2021Sneek Wit Zwart VR1ST BMJ VR115:15SNEEKveld 1heel(11v11)16:0017:009017221Sportpark vv Sneek Wit-ZwartBondswedstrijd3e klasseIlse Hengst / T: 06-27367691Uit
za 09-10-2021SC Berlikum JO10-1Franeker SC JO10-308:30BERLTSUMveld 3kwart(6v6)08:5509:355037939Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Robert v.d. Spek / T: 06-12912968Dirk Jan Holwerda / T: 0518-452000Thuis
za 09-10-2021SC Berlikum JO9-1Leeuwarder Zwaluwen JO9-208:30BERLTSUMveld 3kwart(6v6)08:5209:304538081Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Wopke de Jong / T: 06-15062433Pieter vd Mossel / T: 06-42967495Thuis
za 09-10-2021SC Berlikum JO8-1Oosterlittens JO8-208:30BERLTSUMveld 3kwart(6v6)08:5209:304538138Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Rienk Bakker / T: 06-15147141Thuis
za 09-10-2021SC Berlikum JO17-1GAVC JO17-208:30BERLTSUMveld 2heel(11v11)09:1010:058041113Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseDirk Jan Posthumus / T: 06-22427225Harry Visser / T: 06-52695983Thuis
za 09-10-2021SC Berlikum MO13-1dSneek Wit Zwart MO13-110:00BERLTSUMveld 3half(8v8)10:3011:156063452Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasse#N/B#N/BThuis
za 09-10-2021SC Berlikum JO19-1ST Veenwouden/Zwaagwesteinde JO19-110:00BERLTSUMveld 1heel(11v11)10:4511:459040309Sportpark De KoekoekBondswedstrijd2e klasseHendrik Jan van der Baan / T: 06-50511061Thuis
za 09-10-2021SC Berlikum JO13-1Amelandia JO13-1JM10:15BERLTSUMveld 2heel(11v11)10:4511:306040772Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseJelmer Algra / T: 06-82934787Thuis
za 09-10-2021SC Berlikum JO12-1SJO DFC JO12-311:30BERLTSUMveld 3half(8v8)12:0012:456038317Sportpark De KoekoekBondswedstrijd6e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Stefan Heitmeijer / T: 06-48007480Thuis
za 09-10-2021SC Berlikum 2Scharnegoutum'70 214:30BERLTSUMveld 1heel(11v11)15:1516:159017837Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseBart van Zeijl / T: 06-36300947Thuis
za 09-10-2021ST BMJ VR2Tzum VR114:30MINNERTSGAveld 1heel(11v11)15:1516:159017740Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd5e klasseRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Thuis
za 09-10-2021Leovardia JO11-2SC Berlikum JO11-108:45LEEUWARDENveld 2half(8v8)09:1510:006037723Sportpark Kalverdijkje NoordBondswedstrijd2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Alwin Kalma / T: 06-22801423Chris van der Horst / T: 06-30425223Uit
za 09-10-2021MKV'29 JO14-1SC Berlikum JO14-109:45LEEUWARDENveld 1 MKVheel(11v11)10:2011:107040611Sportpark NylanBondswedstrijd3e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
za 09-10-2021AVC JO9-1SC Berlikum JO9-210:15SEXBIERUMveld 1kwart(6v6)10:3711:154537548Sportpark De Lytse TrijeBondswedstrijd4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Jantien Hoekstra / T: 06-11368999Uit
za 09-10-2021VC Trynwalden JO15-2SC Berlikum JO15-110:30OENTSJERKveld 2heel(11v11)11:0511:557040651Sportpark KeatsjemuoilanBondswedstrijd3e klasseConrad van den Briel / T: 06-23472278Wessel Miedema / T: 06-39783390Uit
za 09-10-2021Hardegarijp 4SC Berlikum 312:30HURDEGARYPveld 4heel(11v11)13:1514:159017625Sportpark De WarrenBondswedstrijd6e klasseConrad van den Briel / T: 06-23472278Marten Jelle de Vries / T: 06-28594728Uit
za 09-10-2021S.V. Haulerwijk 1SC Berlikum 114:30HAULERWIJKveld 1heel(11v11)15:1516:159015880Sportpark De HichteBondswedstrijd3e klasseAart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Uit
za 09-10-2021Frisia VR1ST BMJ VR115:00LEEUWARDENveld Bheel(11v11)15:4516:459017828Sportpark De Magere WeideBondswedstrijd3e klasseIlse Hengst / T: 06-27367691Uit
vr 15-10-2021SC Berlikum 35+1S.C. Stiens 35+320:30MINNERTSGAveld 1half(7v7)21:0021:456052461Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd1e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Thuis
vr 15-10-2021Minnertsga 35+1SC Berlikum 35+119:30MINNERTSGAveld 1half(7v7)20:0020:456052330Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd1e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 15-10-2021Franeker SC VR30+1ST BMJ VR30+119:30SEXBIERUMveld 1half(7v7)20:0020:456054600Sportpark De Lytse TrijeBondswedstrijd1e klasseNynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 15-10-2021S.C. Stiens 35+2SC Berlikum 35+120:00MINNERTSGAveld 1half(7v7)20:3021:156052189Sportpark vv MinnertsgaBondswedstrijd1e klasseJouke Tuinstra / T: 06-54767532Uit
vr 15-10-2021ST BMJ VR30+1S.C. Stiens VR30+120:00SEXBIERUMveld 1half(7v7)20:3021:156054773Sportpark De Lytse TrijeBondswedstrijd1e klasseNynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 15-10-2021Annaparochie St. VR30+1ST BMJ VR30+120:30SEXBIERUMveld 1half(7v7)21:0021:456054152Sportpark De Lytse TrijeBondswedstrijd1e klasseNynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
vr 15-10-2021ST BMJ VR30+1AVC VR30+121:00SEXBIERUMveld 1half(7v7)21:3022:156062601Sportpark De Lytse TrijeBondswedstrijd1e klasseNynke Wassenaar / T: 06-13436965Aart de Zeeuw / T: 06-42421691Uit
za 16-10-2021SC Berlikum 1Leovardia 115:00BERLTSUMveld 1heel(11v11)15:4516:459016028Sportpark De KoekoekBondswedstrijd3e klasseAart de Zeeuw / T: 06-42421691Roelof Zwart / T: 06-34818790Thuis
za 16-10-2021SSS'68 JO12-1JMSC Berlikum JO12-110:45MARSUMveld 2half(8v8)11:1512:006034599Sportpark UniaBondswedstrijd6e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)Stefan Heitmeijer / T: 06-48007480Uit
za 16-10-2021Oeverzwaluwen VR1ST BMJ VR212:30KOUDUMveld 2heel(11v11)13:1514:159025841Sportpark De SandobbeBondswedstrijd5e klasseRené Driessen (VV Minnertsga) / T: 06-38360058Erik Hoekstra (VV Minnertsga) / T: 06-13710820Uit
za 16-10-2021Anjum 4SC Berlikum 314:30ANJUMSportpark It Kolkenfjildheel(11v11)15:1516:159016102021Sportpark It Kolkenfjild7 tegen 7Conrad van den Briel / T: 06-23472278Marten Jelle de Vries / T: 06-28594728Uit